Zen Studio

Strada Prașilei 31 Apartment 10, Ground Floor, Building 2, Entrance B, Sector 3, Bucureşti, România - Arată pe hartă
9.8/10 · 5 recenzii

Apartmentul Zen Studio Bucureşti cu 1 dormitoare are vedere spre grădină și se află la 10 minute călătorie de Parcul Alexandru Ioan Cuza. De asemenea, acest apartament de 40 m² oferă Wi Fi și o parcare privată.

Locație

Parcul de aventură Cernica se află la 4.6 km de acest apartament din Bucureşti. De asemenea, proprietatea se află la 15 minute cu mașina de Arena Națională.

Camere

Zen Studio are de asemenea, 1 baie.

Mâncare și băuturi

Această proprietate este dotată cu o bucătărie complet echipată. Stația de autobuz Complex Comercial Titan se află destul de aproape de acest apartament.

De ce să alegeți Zen Studio Bucureşti

Selectați camera

Principalele facilități

  • Wi-Fi gratuit

  • Aer condiționat

  • Animale de companie

General
  • Wi-Fi gratuit
  • Aer condiționat
  • Animale de companie
1/1

Internet

  • Wi-Fi gratuit

Opțiuni de parcare

  • Parcare

În camere

  • Aer condiționat

Dispozitive

  • TV cu ecran plat

Facilități generale

  • Fumatul interzis în incintă

Animale de companie

  • Animale de companie permise

Informații importante

Check-in:
de la 13:00 până la 23:59
Check-out:
până la 11:00

Care este perioada sejurului?

De la USD 54 pe noapte
Check-in 2 Iul 2026
Check-out 3 Iul 2026
Oaspeți 2 guests

Adulți:

2

Copii:

0
Toate tarifele verificate
Cum am verificat prețurile Echipa noastră verifică periodic prețurile pentru a ne asigura că vedeți cele mai mici tarife disponibile. Le comparăm cu prețurile hotelurilor și ale altor furnizori. Dacă apar reduceri sau promoții, prețurile de pe site-ul nostru sunt actualizate în mod corespunzător.

Camere

Fotografii cu Zen Studio Bucureşti

Locația Zen Studio Bucureşti

Strada Prașilei 31 Apartment 10, Ground Floor, Building 2, Entrance B, Sector 3, Bucureşti, România

Atracții
Restaurante excelente
Transport

Locuri din apropiere

    Recenzii ale oaspeților despre Zen Studio Bucureşti

    Bazat pe evaluările unor furnizori de încredere

    Scrieți o recenzie

    Când ați călătorit?

    Punctul dumneavoastră de rating

    Foarte rău
    Excelent

    Datele dumneavoastră

    De unde ești?
    Vă mulțumesc! Vă mulțumim că v-ați făcut timp să ne împărtășiți experiența dumneavoastră. Recenzia dvs. va fi publicată în curând.

    Revizuirea nu a fost trimisă.

    Vă rugăm să încercați din nou.

    Monedă
    • USD Dollar american
    • EUR Euro
    • GBP Liră serlină
    • AUD Dolar australian
    • CAD Dolar canadian
    • BRL Real brazilian
    • CNY Yuan renminbi
    • CZK Coroană cehă
    • DKK Coroană daneză
    • HKD Dolar din Hong Kong
    • ILS Sheqel nou israelian
    • JPY Yen japonez
    • MYR Ringgit malaezian
    • NZD Dolar neozeelandez
    • NOK Coronă norvegiană
    • PLN Zlot polonez
    • RON Leu românesc
    • RUB Rublă rusă
    • SAR Rial saudit
    • SGD Dolar singaporez
    • ZAR Rand sud-african
    • KRW Won sud-coreean
    • SEK Coroană svedeză
    • CHF Franc elvețian
    • TRY Liră turcească
    • UAH Hryvnia ukrainian
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Baht tailandez
    Selectați limba
    Recenzii 100% verificate
    Care este perioada sejurului?
    De la USD 54 pe noapte
    Check-in 2 Iul 2026
    Check-out 3 Iul 2026
    Oaspeți 2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    Toate tarifele verificate
    Cum am verificat prețurile Echipa noastră verifică periodic prețurile pentru a ne asigura că vedeți cele mai mici tarife disponibile. Le comparăm cu prețurile hotelurilor și ale altor furnizori. Dacă apar reduceri sau promoții, prețurile de pe site-ul nostru sunt actualizate în mod corespunzător.
    Check-in și out
    2 Iul 2026
    3 Iul 2026
    Oaspeți
    2 guests
    Suntem aici pentru a vă ajuta
    Bună! Ai o întrebare? Trimite-ne un mesaj — echipa noastră te va ajuta cu plăcere.
    Datele dumneavoastră:
    Subiect:
    Mesaj:
    Thank you for your message. Vă vom contacta în curând!
    Mesajul dvs. nu a fost livrat
    Informații importante
    Zen Studio
    Check-in:
    de la 13:00 până la 23:59
    Check-out:
    până la 11:00